cestovná kancelária Saffari

  Firemné akcie v Rakúsku


Dovolenka podľa Vašich predstáv 

návrat k moru, návrat k ľuďom návrat k sebe. návrat tam, kam patríte.

 Sledujte naše ponuky na facebookuPlánujete firemnú akciu a hľadáte niečo nové?
Možnosti Rakúska nepoznajú hraníc
Perfektná destinácia, príjemná vzdialenosť od Slovenska, moderná infraštruktúra, spoľahliví, flexibilní a pohostinní partneri, jedinečná atmosféra, kultúra, umenie, gastronómia, informatívne i oddychové programy, turistické know-how - to všetko ponúka Rakúsko ako dokonalé cieľové miesto pre Vaše incetívne a motivačné cesty. V medzinárodnom rankingu Medzinárodnej asociácie pre kongresy a výstavy (ICCA) a Únie medzinárodných asociácií (UIA) obsadzuje Rakúsko v celosvetovom meradle každoročne popredné miesta.

Dolné Rakúsko – ponúka Vašej firme rozmanitú prírodnú kulisu, kultúrno-historické pamiatky zo zoznamu UNESCO, kultúrne podujatia, 40 golfových ihrísk, špičkové kasíno, wellnesshotely a splnenie Vašich gastronomických snov! Jednotlivé ponuky je možné navzájom, podľa potrieb Vašej firmy, kreatívne kombinovať ako puzzle. Pod heslom „Pôžitky, kultúra a pohostinnosť – a toľko stoličiek, koľko ich potrebujete“ sa Dolné Rakúsko právom prezentuje ako prvotriedna destinácia.

Štajersko – nazývané aj „Zeleným srdcom Rakúska“ ponúka po celý rok nezabudnuteľné zážitky pre Vašu incentívnu cestu – Dachsteinský ľadovec, zasnežené hory, dokonalé zjazdovky, wellness „od hlavy až po päty“, vinárske regióny a predovšetkým pohostinnú atmosféru Vašich hostiteľov.

Korutánsko – v tejto spolkovej krajine sa stierajú hranice medzi obchodným rokovaním a dovolenkou! Medzi 3 kultúrami a pod lúčmi takmer stredomorského slnka nájdete nadštandardné služby obohatené o nevšedné zážitky. Korutánsko - v lete či v zime? Je to bezpredmetná otázka – ideálnym miestom Vašej firemnej akcie je totiž po celý rok.


Pri organizovaní Vašej incentívnej cesty Vám CK SAFFARI radi poradí a zorganizuje všetky detaily: ubytovanie, dopravu, športové i oddychové aktivity. Vieme, aké je v obchodnom živote dôležité zanechať dobrý dojem a príjemný pocit po absolvovaní firemnej akcie.


Zopár nápadov pre Vašu firmu:
- biele kúzlo dokonalých zjazdoviek (viac v našom zimnom katalógu)
- rustikálna kulisa rakúskych lúk a horských chatiek
- firemné meetingy na golfovom ihrisku
- zažiť premenu hroznových bobúľ vo víno na vlastnej koži vo „vinárskom raji“
- ochutnávka piva a ušľachtilých destilátov
- kulinárske highlights počnúc „Wienerschitzell“ a končiac s „Apfelstrudel“
- privátny koncert v rytierskej sále a stredoveká hostina
- „Faites vos jeux“ – skúste šťastie v hre v noblesnom kasíne
- niekoľkodňová cyklotúra za kultúrou a gastronómiou pre Váš team
- turistika vo svete „trojticícoviek“
- romantická plavba na Dunaji
- Deň detí v rímskom legionárskom meste
- bagrovanie 25 t a „teambuildingové“ nacvičenie rakúskych piesní a jódlovania


Rakúskom odmeňte svojich obchodných partnerov, motivujte spolupracovníkov a darujte im nevšedný zážitok u našich susedov, ktorý Vašu firmu odlíši od konkurencie! Pri realizácii Vašich predstáv a želaní sme Vám radi k dispozícii.


Myslíme na detaily, ktoré zavážia!

Komplexné cestovné poistenie

 
 

 

 

 

CK SAFFARI